חיל השריון: כתבות חטיבה 7 - 31 ביולי 2011: אל"ם עודד בסיוק מונה למח"ט 7
קישורים מפת האתר

31 ביולי 2011: אל"ם עודד בסיוק מונה למח"ט 7

אל"ם בסיוק החליף בתפקידו את אל"ם יעקב בנג'ו, שציין כי "החטיבה מוכנה בראש כל גזרות הלחימה - עזה, לבנון או סוריה"


אופיר הגלילי (מאתר צה"ל, 29 ביולי 2011)


אל"ם עודד בסיוק נכנס השבוע לתפקידו כמפקד חטיבה 7 של חיל השריון. בטקס שהתקיים ביום רביעי האחרון, החליף אל"ם בסיוק בתפקידו את אל"ם יעקב בנג'ו, באירוע שהתקיים במעמד מפקד פיקוד צפון, האלוף יאיר גולן, מפקד אוגדה 36, תא"ל תמיר היימן, וקצין השריון הראשי, תא"ל יגאל סלוביק.

המח"ט היוצא, אל"ם יעקב בנג'ו סיכם את תקופת פיקודו על החטיבה וציין כי "חטיבה 7 הייתה עבורי מאז ומתמיד בית. אימי ואבי שירתו בה וגם אני כמפקד מתחיל בתור מ"מ ומ"פ בגדוד 82". לדבריו, "חטיבה 7 נמצאת תמיד בראש כל גזרות הלחימה, בין אם זה בדרום, בעוטף עזה, או בצפון בגבול עם לבנון וסוריה ויש בכך אחריות גדולה." אל"ם בנג'ו סיים את דבריו בדברי ברכה למחליפו בתפקיד ואמר כי הוא "שמח להעביר את הפיקוד ויודע שעודד יצליח הצלחה גדולה בתפקיד".

המח"ט הנכנס, אל"ם עודד בסיוק הודה לאל"ם בנג'ו בדבריו והביע את הערכתו על "החברות והאופן שבו העברת לי את הפיקוד. בנוסף אני רוצה להודות למפקדי על האמון שהם נותנים בי".

מפקד אוגדה 36, תא"ל תמיר היימן, ציין לטובה את תקופת כהונתו של אל"ם בנג'ו והדגיש כי הוא "הצליח להגיע להישגים רבים והחדיר שינויים הן בתחום המקצועי והן בתחום הערכי".

תא"ל היימן התייחס בעיקר לכך ש"נושא האימונים קפץ מדרגה, מה שהוביל את החטיבה למוכנות גבוהה ללחימה והעלה את מוטיבציית החיילים". תא"ל היימן הוסיף כי אל"ם בסיוק הוא מפקד בעל ניסיון קרבי ומקצועי נרחב מאוד והורה לו "לשפר את הדרוש שיפור בחטיבה".


אל"ם עודד בסיוק ליד טנק בחטיבה 7
חזרהשלחו לחברהדפיסו


:שם
:דוא"ל