חיל השריון: כתבות חטיבה 7 - 17 באוקטובר 2013: ראש הממשלה בתרגיל שריון בצפון
קישורים מפת האתר

17 באוקטובר 2013: ראש הממשלה בתרגיל שריון בצפון

ראש הממשלה ביקר בתרגיל של חיל השריון ברמת הגולן והתייחס לסבב שיחות הגרעין שנפתח בין המעצמות לרפובליקה האסלאמית. לדבריו, "איראן נמצאת כרגע על הקרשים, ויש אפשרות להפעיל את הסנקציות במלוא העוצמה כדי להביא לתוצאה הרצויה"

 

יאיר קראוס (מאתר מעריב, 15 באוקטובר 2013)

 

נתניהו פוגש חיילים בתרגיל צילום: קובי גדעון, לע''מ

 

"זו תהיה טעות היסטורית לעשות הנחות לאיראן ולהקל עליה בלי שתפרק את היכולת הגרעינית שהיא בונה", אמר היום (ג') ראש הממשלה בנימין נתניהו בתרגיל של חיל השריון בתל פאחר רמת הגולן.

ראש הממשלה קיבל סקירות מסגן הרמטכ''ל אלוף גדי אייזנקוט ומפקד פיקוד הצפון אלוף יאיר גולן על הנעשה בגבול סוריה ולבנון, וכן קיבל תדרוך על התרגיל.

נתניהו התייחס לפתיחת שיחות הגרעין בין המעצמות P5+1 לאיראן בז'נבה היום, ואמר כי בשל הסנקציות איראן "נמצאת כרגע על הקרשים, ויש אפשרות להפעיל את הסנקציות במלוא העוצמה כדי להביא לתוצאה הרצויה. אני מקווה שהקהילה הבינלאומית תעשה זאת ואני קורא לה לעשות זאת".

ראש הממשלה התייחס גם לציון 40 שנה למלחמת יום הכיפורים. "אני חושב שיש שלושה לקחים מרכזיים, הלקח הראשון הוא לא לזלזל לאויב, הלקח השני הוא לא לוותר מראש על מכת מנע מאיום מידי ומוחשי והלקח השלישי הוא החשיבות של אזורי חיץ", אמר נתניהו". כל שלושת הלקחים האלה נמצאים לנגד עיני כל הזמן. במיוחד ביום הזה במיוחד במקום הזה".

חזרהשלחו לחברהדפיסו


:שם
:דוא"ל