קישורים מפת האתר
אתרי שריון ואתרים ביטחוניים מהעולם
אתר של הביטאון הצבאי רב-המוניטין Jane’s, המפרסם מאמרים וכתבות מהירחון IDR בנושאים של תוכניות פיתוח מתקדמות ועוד.
באתר מידע רב, הנסמך על מקורות מהימנים. הוא עוסק בהיבט הטכנולוגי של השריון ולצורך זה הוא מחלק לקטגוריות את המידע על הרק"ם ומפרט את מהותו. המידע ערוך בקטגוריות וכולל צילומים ושרטוטים.
אתר בריטי העוסק בתעשיות הביטחוניות. האתר רחב היקף בהתייחסותו לאמצעי לחימה בזרועות ובצבאות השונים. בכלל זה של ישראל. אתר זה מוכר לכל מי שעוסק בתחומי הצבא, הביטחון ובניית דגמים.
אתר הפנטגון הוא אתר חדשותי רשמי רב היקף. המידע החדשותי הוא זה הנמסר לאמצעי התקשורת והוא כולל ארכיב מרשים היכול לסייע גם למטרות מעקב ומחקר אחרי תהליכים בינלאומיים.
אתר שמיום עלייתו לרשת מהווה אבן שואבת למתעניינים בנושאי טכנולוגיה צבאית, בכלל זה בנושאי שריון מתקדמים. עורכי האתר הם סא"ל (מיל') דוד אשל ובנו, תמיר אשל. האתר הוא מגזין דו-חודשי, רב-זרועי, המתמקד בחידושים הטכנולוגיים הצבאיים בעולם. הוא אוניברסלי ומשולל מיליטנטיות, גם כשהוא עוסק בתקריות אש ובלחימה בעולם. האתר מקפיד לתאר את מהלכי הקרב ויכולותיהם של אמצעי הלחימה, ללא התייחסויות פוליטיות או לאומיות. באתר מידע רב אודות השריון הישראלי.
האתר הרשמי של מרכז השריון האמריקאי המפורסם ובית הספר לשריון, המכשיר ומאמן את כל הטנקיסטים של הצבא האמריקאי ושל המרינס. באתר אפשר למצוא חומר רב של חיל השריון האמריקאי, על האמל"ח שאיתו הוא לוחם, על יחידות וקרבות ממלחמת העולם השנייה ועד עיראק. בפורט נוקס שבקנטקי ממוקם גם המוזיאון לשריון על שם פטון.
האתר המקוון של מגזין השריון האמריקאי הרשמי. באתר ניתן לקרוא על אמל"ח, ציוד, טקטיקות, דיונים של מומחים על דוקטרינות, שהמגזין משמש להם במה. האתר מכיל גם תרגילי מפה טקטיים ללוחמת שריון בהתקפה, בהגנה, בשטחים פתוחים ובמרחב עירוני הניתנים להורדה (וגם פתרונות עקרוניים הנכונים בהיבט של תורת לחימה).
אתר גרמני, הכתוב באנגלית, מכיל מידע רב מאוד על טנקים בעולם. האתר סוקר גם את חיל השריון הישראלי, ומכתיר את המרכבה סימן 4 כאחד הטנקים שהכי קשה לנצח, בשל המיגון ומערכת בקרת האש החזקה שלו, תולדה של הניסיון הישראלי בלוחמת שריון. באתר למעלה מ-120 תמונות של המרכבה.
אתר המכיל מידע מקיף על הטנקים ורק"ם בכל הצבאות ממלחמת העולם הראשונה וכולל השנייה.
האתר שנכתב ע"י קצין טנקים בדימוס בצבא הנורווגי, מכיל מידע על חילות השריון של מדינות סקנדינביה (שוודיה, נורווגיה ודנמרק), וסקירות נרחבות על טנקים, רק"ם, נשק נ"ט ובעיקר על דגמי הליאופרד המהווים את עמוד השדרה של התמרון הכבד בצבאות אלה.


:שם
:דוא"ל